KONST / Litografier / Svenska fåglar 11334363
nr 1133 4363
Svenska fåglar
Litografier, 120 st, 1920-talet, II-a upplagan, efter von Wright, lösa blad, bladets mått: 38x27 ca
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:49:22
1.300 kr